2026.05.13.

Sima győzelmet aratott az U13

A másik tervezett mérkőzés elmaradt.

Szombaton a tervek szerint két újabb meccs várt volna U13-as korosztályunkra, végül azonban az egyik ellenfél ki nem állása miatt egy mérkőzésen léptek pályára a fiúk. A Kenderes ellen sikerült simán nyerni. Bár ebben a bajnokságban hivatalosan nincsen tabella, a srácok mesterétől, Bóza Lászlótól megtudtuk, az általa folyamatosan vezetett táblázatból kiderült, immáron az is eldőlt, hogy az érintett mezőny első helyét fiataljaink kaparintották meg. Ügyesek voltatok!

U13-as bajnokság, I. csoport, 8. forduló, Kisújszállás:

Kenderesi VSE-Tiszafüredi VSE 0-4 (0-2)

Tiszafüredi VSE: Györfi – Bükky, Somogyi, Szegedi, Balogh, Eszenyi, Balla, Ferge, Elek. Cserék: Pallagi, Ádám I. Edző: Bóza László.

Gól: Balla (2), Balogh (2)

Tiszafüredi VSE-SE Abádszalók 3-0 (játék nélkül)

Bóza László: Fantasztikusak voltak a mai nap (is) a gyerekek. Gyönyörű támadásokat vezettünk és szépségdíjas gólokat lőttünk. Büszke vagyok rájuk, bajnok az U13!