Felnőtt csapat Labdarúgás

Sényő-Facultas Tiszafüredi VSE 0-0

A bajnokság huszonnegyedik fordulójában Sényőn lép pályára csapatunk. A 16 órakor kezdődő találkozó szöveges tudósítását honlapunkon követheti figyelemmel.

Sényő, 300 néző, vezeti: Hajdú Dávid (Szabó Ferenc, Vilmányi Simon)

Sényő: Talián – Klepács, Kapacina K., Farkas M., Lizák, Schmidt, Szokol, Ur, Kapacina V., Vámos, Szopkó. Vezetőedző: Nagy Sándor.
TVSE: Tajti B. – Bernáth, Aranyos, Kovalecz – Barzsó, Bertók, Mácsai, Engel – Gránicz, Kalmár, Pataki. Vezetőedző: Dorcsák Zoltán.

Am1.perc: Kezdődik a mérkőzés. Csapatunk tiszta sárgában, a hazaiak feketében léptek pályára.
5.perc: Jól kezdtük a meccset, nálunk van többet a labda.
8.perc: Gránicz jobb oldali, lapos beadását Kalmár a rövid saroknál kapura pörgette, Talián azonban szögletre mentett.
15.perc: Engel Alex kapott sárga lapot utánrúgásért.
20.perc: Bal oldali hazai szöglet után a hosszúról Szokol fejelhetett kapura, ám Tajti könnyedén védett.
23.perc: Kedvező helyről jutottunk szabadrúgáshoz, de Gránicz lövése a sorfalban halt el.
28.perc: Aranyos ütközött a büntetőterületen belül Klepáccsal, a játékvezető pedig tizenegyest ítélt. Kapacina Valér büntetőjét Tajti Bence bravúrral kiütötte a jobb sarok elől.
34.perc: Gránicz lövése nem sokkal ugyan, de elkerülte a kaput.
36.perc: Lizák a tizenhatos bal sarkáról a hosszú sarok mellé lőtt.
41.perc: Ebben több volt! Gránicz hámozta át magát a jobboldalon a védőkön, középre gurítását ketten is elvétették a kapu torkában …
43.perc: kapacina Valér indításával Klepács lépett ki középen, 14méteres lövését Tajti bravúrral hárította a rövid saroknál.
Vége az első félidőnek. Csapatunk eddig kézben tartotta a mérkőzés irányítását, több helyzete is volt, de a döntetlen álláshoz kellett Tajti Bence bravúrja is.
46.perc: Folytatódik a mérkőzés.
60. perc: A mezőnyben zajlik játék.
66.perc: A két tizenhatos között zajlik a játék.
74.perc: Hármas csere csapatunknál: Pataki-Nagy Zsolt, Kovalecz-Iharos, Gránicz.Tamás.
76.perc: Engel-Ballók csere.
82. perc: Bertók kapott sárga lapot.
83.perc: Antic váltja Barzsót az utolsó percekre.
Három perc a hosszabbítás.
Vége a mérkőzésnek. Csapatunk egy ponttal tér haza a közvetlen rivális otthonából.