Egyesület Klub

Tippeljen! Mi lesz az eredmény?

Játékra invitáljuk csapatunk szurkolóit “Mi lesz az eredmény?” címszóval. Az aktuális bajnoki mérkőzés kezdő sípszaváig várjuk a pontos, számszerű tippeket klubunk facebook-oldalán, e cikk alatt. A telitalálatot elérő drukkerek ingyen tekinthetik meg együttesünk következő,
Felnőtt csapat Labdarúgás

Még csak most jön a neheze

Túl vagyunk az őszi idény felén, immár a tizenkettedik forduló mérkőzésein lépnek pályára a harmadosztályú bajnokság résztvevői. Csapatunk vasárnap 13 órakor Putnokon próbálja meg tovább szaporítani pontjai számát. Az előző idényt – újoncként – a tizenegyedik helyen zárta csapatunk. Most, tizenegy mérkőzéssel a hátunk mögött ugyan úgy a tizenegyedik helyen

Két visszatérő itt, egy hiányzó ott …

A hétvégén a tizenkettedik forduló összecsapásaival folytatódik a harmadosztályú labdarúgó bajnokság. Csapatunk vasárnap 13 órakor Putnokon lép pályára. A két edző, Dorcsák Zoltán, illetve a hazaiakat irányító Szala Ákos sincs könnyű helyzetben. Bár úgy tűnik, nálunk Mészáros Norbert és Harsányi Zoltán visszatérésre kész, még így is jó néhányan hiányoznak a keretből.
Klub Utánpótlás

Nyolc gól, rossz elosztásban

Klubunk U19-es csapata a bajnokság nyolcadik fordulójában a dobogón tanyázó Kunhegyes vendége volt. Kunhegyes ESE-Tiszafüredi VSE 5-3 (2-2) Kunhegyes, vezette: Gönczi Pál TVSE: Pintér Zs. – Csesznok, Turó, Papp M., Tóth P., Szűcs Z., Nyiri, Oláh, Tóth K., Sallai, Illés. Mb. edző: Bóza László. Gólszerzők: Pékó 2, Házi, Fábián, Sztojka, ill. Sallai, Turó, Tóth P. […]

Kiütés …

A Percze István műfüves pályán fogadta női csapatunk a Kazincbarcika együttesét a csökkentett pályaméretű bajnokság hatodik fordulóában. Tiszafüredi VSE-Kazincbarcika 7-2 (3-0) 100 néző, vezette: Szabó József TVSE: Juhászné – Szőke, Szincsák, Czinege, Zimányné, Gyulainé. Csere: Hídvégi, Gacsal, Posta, Herczeg. Edző: Bóza László. Gólszerzők: Hídvégi 4, Czinege,

Támadójátékunkat nem érhette kritika

Amilyen rossz előjelekkel készülődtünk a bajnokság múlt hétvégi, tizenegyedik fordulójára, végül olyan jól sikerült a Hidasnémeti elleni mérkőzés. Támadóink hozták gólerős formájukat – az ötből négyet csatáraink szerezték -, védelmünk pedig ezúttal stabilan állt a lábán. Még úgy is, hogy bár kényszerből, de ritkán látható összeállításban küldte pályára hátsó
Felnőtt csapat

Ez történt a tizenegyedik fordulóban

A hét végén a tizenegyedik forduló mérkőzésén léptek pályára a Keleti csoport csapatai. Együttesünk régen látott gólerős játékkal fölényes győzelmet aratott a Hidasnémeti ellen. A listavezető BKV Előre a 11. mérkőzést követően is száz százalékos maradt, miután idegenben is legyőzte a Tiszaújvárost. A Kazincbarcika nagyon magabiztosan nyert a Jászberény ellen. A forduló

Tiszafüredi VSE-Hidasnémeti 5-1 (2-0)

Ma délután csapatunk győzelm i reményekkel fogadja az újonc Hidasnémeti együttesét bajnoki mérkőzésen. A 15 órakor kezdődő találkozó alakulását honlapunkon követhetik figyelemmel. Tiszafüredi VSE-Hidasnémeti 5-1 (2-0) Lipcsey Elemér Sporttelep, vezeti: Nagy Attila (Ancsin Zoltán, Varga Levente) TVSE: Tajti B. – Vincze, Fehér, Kalóz, Tomola (Somogyi) – Mácsai

Két meccs pontjai nagyon hiányoznak …

Vasárnap a Hidasnémeti együttesét fogadja csapatunk bajnoki mérkőzésen a Lipcsey Elemér Sporttelepen. A találkozót Nagy Attila vezeti, segítői Ancsin Zoltán és Varga Levente lesznek. Bár eltiltás nem nehezíti vezetőedzőnk dolgát, azért a kisebb, nagyobb sérülések miatt főhet a feje Dorcsák Zoltánnak. Eleve szűk a keretünk, de ha két, három játékos még ki is dől a […]

Egy hónapja veretlenül …

A hétvégén a tizenegyedik forduló összecsapásaival folytatódik a harmadosztályú bajnokság. Csapatunk az újonc Hidasnémeti együttesét fogadja a Lipcsey Elemér Sporttelepen. Ha azt nézzük, hogy csapatunk utoljára szeptember 4-én, Tállyán maradt pont nélkül (1-0), mindenképpen bizakodva várhatjuk a vasárnapi kilencven percet. Az egy hónapos veretlenségi sorozat ugyan jól