Felnőtt csapat Labdarúgás

Bosszantó gól az utolsó percben

Csapatunk szerdán este lejátszotta idei negyedik felkészülési mérkőzését. Ami az eredményeket illeti, nem lehetünk boldogok, hiszen továbbra is nyeretlenek vagyunk 2022-ben, két döntetlen mellett kétszer vereséget szenvedtünk. Ugyanakkor azért akadnak pozitív élményeink is … Keretünk szép

Tiszafüredi VSE-Eger 0-1 (0-0)

Ma este az NB III-ban velünk azonos csoportban szereplő Eger gárdáját fogadtuk felkészülési mérkőzésen. Tiszafüredi VSE-Eger 0-1 (0-0)Műfüves-pálya, 100 néző TVSE: Somogyi – Háda, Fehér Zs., Kalóz, Illés – Vincze, Bódis, Völgyi – Barna V., Szabó V., Bojtos. Vezetőedző: Dorcsák Zoltán.A II. félidőben pályára lépett: Tajti B. (kapus), Ábel, Tomola, Mácsai,

Újabb csoportriválissal találkozunk

A szombati, Jászberény elleni felkészülési találkozót követően szerdán ismét egy olyan csapattal vívunk gyakorlómeccset, mellyel a bajnokság során is találkozunk. Ellenfelünk a táblázaton egy ponttal közvetlenül előttünk álló Eger együttese lesz. A Heves megyei alakulattal november közepén találkoztunk utoljára, akkor Szabó Viktor góljával 1-0-ra legyőztük a piros-kékeket.

Lassan visszatérhetnek a hiányzók

Bár szombaton 3-1-es vereséget szenvedett csapatunk a Jászberény elleni felkészülési mérkőzésen, azért látja a pozitívumokat vezetőedzőnk. Másfél nappal az NB II-es Szolnok elleni találkozó után fogadtuk a berényieket és játszottunk velük egy kimondottan nagy iramú, élvezetes meccset – foglalta össze tömören a véleményét Dorcsák Zoltán. – Ahogy a vendégek

Tiszafüredi VSE-Jászberényi FC 1-3 (1-1)

Ma délelőtt újabb felkészülési meccsen lépett pályára csapatunk. A tiszafüredi műfüves pályán megrendezett összecsapáson a megyei rivális Jászberényt fogadtuk. Tiszafüredi VSE-Jászberényi FC 1-3 (1-1) Műfüves-pálya, 100 néző, vezette: Pikó Attila TVSE: Somogyi – Iszák, Fehér Zs., Kalóz, Illés – Mácsai, Bódis, Vincze – Háda, Szabó V., Völgyi. Vezetőedző:

Ez azért más meccs volt …

Csapatunk tegnap este az NB II-es Szolnoki MÁV ellen folytatta felkészülési mérkőzéseinek sorát. A műfüves pályán megrendezett villanyfényes találkozón gól nélküli döntetlenre végeztünk a jövő hét végén már bajnoki meccsen szereplő Tisza-partikkal. Ez azért más meccs volt, mint a múlt szombati, Kaba elleni találkozó – kezdte értékelését vezetőedzőnk, Dorcsák Zoltán.

Tiszafüredi VSE-Szolnoki MÁV 0-0

Ma este az NB II-es szolnoki együttest fogadta csapatunk felkészülési mérkőzésen. Miként a múlt hétvégi, Kaba elleni találkozón, ezúttal is több próbajátékos kapott lehetőséget a bizonyításra. Tiszafüredi VSE-Szolnoki MÁV 0-0 Műfüves-pálya, 100 néző TVSE: Tajti B. – Háda, Mészáros N., Kalóz (Fehér Zs.), Illés – Tomola (Bódis), Vincze, Mácsai (Völgyi) –

Kemény erőpróba lesz …

Csütörtökön este az NB II-es Szolnoki MÁV együttesét fogadja csapatunk felkészülési mérkőzésen. Ez lényegesen keményebb erőpróba lesz, mint volt a múlt szombati, Kaba elleni találkozó. Míg a hajdúsági alakulat ellen a kilencven perc nagy részét a vendégek térfelén töltöttük és védőink tulajdonképpen “munka nélkül” maradtak, ezúttal minden bizonnyal fordul az

Ez nem volt meggyőző …

Csapatunk szombaton letudta idei első felkészülési találkozóját. A Kaba elleni, 1-1-re végződött hazai mérkőzésen több próbajátékos is lehetőséget kapott a bizonyításra. Megmondom őszintén, nem igazán tetszett a meccs, mindenkitől többet vártam – értékelte röviden a látottakat Dorcsák Zoltán vezetőedző. – Tény, a Kaba a kapujától 30 méterre élő falat húzott, s

Tiszafüredi VSE-Kaba 1-1 (0-0)

Ma délidőben lejátszotta idei első felkészülési mérkőzését csapatunk. Vendégünk a Hajdú-Bihar megyei első osztályú bajnokság harmadik helyén álló kaba gárdája volt. Ahogy azt előre jeleztük, a találkozón több próbajátékosnak is bizonyítási lehetőséget adott szakmai stábunk. Tiszafüredi VSE-Kaba 1-1 (0-0) Műfüves-pálya, 100 néző TVSE: Tajti – Iszak, Mészáros N., Fehér