Felnőtt csapat Labdarúgás

Tiszaújváros-Facultas Tiszafüredi VSE 1-4 (1-2)

Ma délután a bajnokság 10. fordulójának mérkőzésén lép pályára csapatunk. A 16 órakor kezdődő tiszaújvárosi találkozó alakulását honlapunkon követhetik figyelemmel.

Tiszaújváros, 100 néző, vezeti: Leél-Őssy Ádám (Zahorecz Roland, Varga Levente)
Tiszaújváros: Galambvári – Kundrák, Tóth B., Vitelki (KIss B.), Tóth S., Géringer (Bussy), Lőrincz, Nagy D., Nagy P., Páll (Erős), Valkay. Edző: Vitelki Zoltán.
TVSE: Tajti B. – Karika (Csábi, Pintér Z.), Fehér Zs., Baranyi, Szövetes – Barzsó, Földi (Kalóz), Tomola – Tóth D., Szabó V., Barna V. (Kertész). Edző: Dorcsák Zoltán.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés.

2. perc: GÓL!!! Már vezet is csapatunk: Szabó Viktor bal oldali átadását Tóth Dániel helyezte a hálóba, 0-1.

4. perc: GÓL!!! Baranyi Bence 16 méteres szabadrúgását nem tudta védeni Galambvári, 0-2.

10. perc: Géringer 16 méteres szabadrúgását szögletre ütötte Tajti. A sarokrúgás veszélytelen …

14. perc: Szövetes szögletét baranyi fejelte kapura, Galambvári biztosan fogta a labdát.

16. perc: Páll távoli lövése magasaqn a kapu fölött zúgott el.

17. perc: Ismét Páll próbálkozott lövéssel, ezúttal jobb volt a kísérlete, de a veszélyesen lecsapodó labda így sem talált kaput.

19. perc: Tóth Simon kapott sárga lapot, miután buktatta Barna Viktort.

A játékrész feléhez közeledve továbbra is mezőnyfölényben játszik csapatunk.

23. perc: GÓL! Bal oldali beadásra jól érkezett középen Tóth Simon és közelről a hálóba lőtt, 1-2.

24. perc: Barna Viktor kapott sárga lapot.

A hazaiak szépítő ólját követően kiegyenlítettebb lett a játék.

32. perc: hazai bedobást követően Tomola fejelte szögletre a labdát.

Az elmúlt percekben nem akadt komolyabb helyzet egyik kapu előtt sem.

41. perc: Valkay buktatta Barna Viktort, ez is sárga.

43. perc: Tóth Dániel a tizenhatos bal sarkáról centikkel tekerte el a hosszú sarok mellett a labdát.

A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, Karika helyére Csábi érkezett csapatunkban.

50. perc: Barzsó lövése alig kerülte el a hazaiak kapuját.

51. perc: Szabó Viktor kiszorított helyzetből lőtt kapura, Galambvári védett.

Kiegyenlített játék zajlik a mezőnyben.

60. perc: Barna Viktort Kertész Tamás váltja.

63. perc: Hazai csere, Páll helyén Erős a folytatásban.

65. perc: Tóth Dániel csupán néhány centit tévedett, labdája alig kerülte el a kaput.

66. perc: Szövetes 20 méteres lövését védte a hazaiak kapusa.

70. perc: Földi helyére Kalóz érkezik a hajrára.

72. perc: nagy Péter kapott sárga lapot miután csúnyán buktatta Szabó Viktort.

75. perc: A csere cseréje, Csábi helyére Pintér érkezett.

76. perc: Hazai cserék: Géringer-Bussy, Vitelki-Kiss Bence.

78. perc: Szabó Viktor kiugratása után Kertész került nagy helyzetbe, de a kapu mellé lőtt.

83. perc: GÓL!!! Szabó Viktor csúsztatta Kertész Tamás elé a labdát, aki kilőtte a hosszú sarkot, 1-3.

85. perc: Tajti Bence kapott sárga lapot időhúzásért.

86. perc: GÓLIII Szabó Viktor ezúttal Tóth Dánielt szolgálta ki, beadását szélsőnk a hálóba fejelte, 1-4.

Vége a találkozónak. Csapatunk a mérkőzés elején és a hajrában szerzett gólokkal magabiztos győzelmet aratott.