Felnőtt csapat Labdarúgás

Eger-Facultas Tiszafüredi VSE 0-1 (0-0)

Ma délután a hevesi megyeszékhelyen lép pályára csapatunk bajnoki mérkőzésen. A 16 órakor kezdődő találkozó alakulását honlapunkon követheti figyelemmel.

Szentmarjay Tibor Stadion, vezeti: Nyekita Benjamin (Gordos Árpád, Ancsin Zoltán)
Eger: Szalay – Dobler (Orosz), Fényes, Hegedűs D., Jónyer (Berki), Papp K., Juhász, Kovács D. (Nagy G.), Kispál (Farkas), Simon A., Burger (Bánik). Edző: Szekeres Adrián.
TVSE: Tajti B. – Háda (Kertész), Fehér Zs., Baranyi, Kalóz (Földi) – Mácsai (Szövetes), Csábi M. (Karika), Tomola, Barzsó – Tóth D., Szabó V. (Barna V.). Edző: Dorcsák Zoltán.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés.

10. perc: Szöglet után Tóth Dániel fejelt kapura, nem sokat tévedett.

14. perc: Ismét Tóth veszélyeztette az egri kaput, ezúttal lábbal, ám lövése a léc fölé szállt.

17. perc: Simon lövése elkerülte a kapunkat.

23. perc: Leszakadt az ég Egerben, özönvíz szerű eső áztatja a pályát, megnehezítve a játékosok dolgát.

26. perc: Szabó Viktor került óriási helyzetbe, de a kapu fölé bombázta a labdát.

31. perc: Jobb oldali beadás után Simon fejelt kapura, Tajti könnyedén fogta.

39. perc: Háda kapott sárga lapot buktatásért.

43. perc. Tajti magabiztosan védte Kovács távoli lövését.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

47. perc: GÓL!!! Csábi visszaemelt labdáját Szabó Viktor 10 méterről a hálóba lőtte, 0-1.

50. perc: Mácsai szöglete veszélyesen tekeredett középre, Tóth fejese azonban nem talált kaput.

Szép lassan átvesszük a játék irányítását.

71. perc: Hármas csere csapatunknál: Szabó-Barna, Kalóz-Földi, Háda-Kertész.

77. perc: Hazai szöglet után Simon 5 méterről fejelt kapura, Tajti óriési bravúrral védett.

86. perc: Mácsai helyére Szövetes érkezett.

87. perc: Földi kapott sárga lapot buktatásért.

90. perc: Szövetes is sárga lapot kapott.

Három perc a hosszabbítás.

92. perc: Cserél csapatunk: Csábi helyére Karika érkezett.

Vége a mérkőzésnek. Csapatunk ismét óriási küzdőszellemről tett tanúbizonyságot és mindhárom pontot hazahozta a jó formában lévő Eger otthonából.