Utánpótlás

Kitettek magunkért fiataljaink

Az U19-es bajnokság huszonnyolcadik fordulójában a Martfű együttesét fogadta csapatunk.

Tiszafüredi VSE-Martfűi LSE 10-3 (3-1)
Műfüves pálya, vezette: Barna Péter

TVSE: Csesznok – Turó Z., Papp M., Haizer, Oláh, Varga D., Sallai (Tóth P.), Fodor, Juhász (Szűcs Z.), Tóth K. (Nagy M.), Illés. Mb. edző: Gál Zoltán.

Gólszerzők: Turó Z. 6, Papp M. 2, Sallai, Varga D., ill. Majercsik, Kukucska, Müller

Az Oláh Zsolt által irányított gárda remek teljesítménnyel rukkolt ki ezúttal, s bár a második félidő elején volt 3-2 is az állás, végül a hat gólig jutó Turó Zoltán vezérletével gólzáporos győzelmet aratott.

A huszonötödik forduló mérkőzésén a Túrkeve együttesét fogadta U16-os együttesünk, mely szintén nagyon magabiztos diadalt aratott.

Tiszafüredi VSE-Túrkevei VSE 4-0 (3-0)

TVSE: Csesznok D. – Nagy M., Tihanyi, Kántor, Rácz, Tóth P., Szűcs, Gulyás (Kis T.), Dorcsák, Barna (Pap M.), Tóth Z. Edző: Barzsó Attila.

Gólszerzők: Tóth P., Szűcs Z., Gulyás, Dorcsák

Már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát együttesünk, mely így a táblázaton továbbra is a dobogó harmadik fokán tanyázik.