Felnőtt csapat Labdarúgás

Eger-Tiszafüredi VSE 2-1 (1-1)

A bajnokság mai, harminchatodik fordulójának találkozóján Egerben lép pályára csapatunk. A 17 órakor kezdődő mérkőzés alakulását honlapunkon követhetik figyelemmel.

Ahogy reméltük, Kalóz Ádám és Szabó Viktor is vállalni tudja a játékot, sőt, Barna Viktor is játékra jelentkezett.

Szentmarjay Tibor Városi Stadion, vezeti: Jakab Árpád (Flinta Zoltán, Pogonyi Ferenc)
Eger: Fedinisinec – Hadnagy, Valkay, Vajda Á. (Rébék), Antal (Medveczki), Nagy-Kolozsvári, Pál, Debreceni (Dobler), Juhász (Jancsó), Lencsés, Berki. Vezetőedző: Szekeres Adrián.
TVSE: Tajti B. – Illés, Vincze, Kalóz (Háda), Tomola (Fehér) – Mácsai, Bódis, Barzsó – Kertész (Barna B.), Szabó V., Barna V. (Skulka). Vezetőedző: Dorcsák Zoltán.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés.

Nálunk van többet a labda, de a kapuk még nem kerültek veszélybe.

11. perc: Hazai szöglet után Lencsés a léc fölé fejelt.

16. perc: Barna Viktor tíz méterről szinte leborotválta a felső lécet.

17. perc: Nagy-Kolozsvári huszonöt méteres szabadrúgása a bal kapufáról pattant a hálóba, 1-0.

19. perc: Barzsó beadását Szabó Viktor a kapufára fejelte.

30. perc: Kertész egy remek csel után, 8 méterről kilőtte a hosszú sarkot, 1-1.

41. perc: Gyors hazai kontra végén Vajda került ziccerbe, de Tajti óriási bravúrral védeni tudott.

43. perc: Barzsó a kapu fölé lőtt 15 méterről.

Vége az első félidőnek.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Azonnal ziccert rontottunk, Szabó Viktor lövése centikkel került el a hazaiak kapuját.

51. perc: Kertész lövését bravúrral hárította a hazaiak kapusa.

59. perc: Mácsai lövése a kapu fölött zúgott el.

63. perc: Barna Viktor helyére Skulka érkezik.

65. perc: Az oldalról belőtt labdát Berki vágta a hálóba, 2-1.

68. perc: Kertész helyére Barna Béla érkezik.

77. perc: Kettőt cserélünk: KalózHáda, Tomola-Fehér.

78. perc: Skulka beadását Barna alig alig fejelte a kapu fölé.

86. perc: Tajti védte bravúrral a hazaiak próbálkozását.

Három perc a hosszabbítás.

Vége a mérkőzésnek. Csapatunk nem játszott rosszul, ám a helyzetkihasználással hadilábon állt.