Felnőtt csapat Labdarúgás

Tiszafüredi VSE-DVTK II 4-4 (2-1)

Ma délután a bajnokság kilencedik fordulójának mérkőzésén a kis-Diósgyőr ellen lép pályára csapatunk. A találkozó alakulását 16 órakor kezdődő online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel szurkolóink.

Dorcsák Zoltán vezetőedző a mai találkozón nem számíthat a szerdán megsérült Fehér Zsoltra, helyette Tomola Patrik került a kezdőbe, míg Deli Máriót Kertész Tamás váltja.

Lipcsey Elemér Sporttelep, 300 néző, vezeti: Práth Dávid (Szarvas László, Gergely Márton)

TVSE: Tajti B. – Kertész, Mészáros N., Kalóz, Vincze (Háda, Harsányi) – Mácsai, Tomola, Barzsó (Deli) – Nagy O., Barna B., Barna V. Vezetőedző: Dorcsák Zoltán.

DVTK II: Bánhegyi – Mrva, Ivánka, Szeles (Jónyer), Tóth B., Csatári, Molnár R. (Korbély), Nagy A., Girdán (Holló), Oláh B., Kispál. Vezetőedző: Zsivóczky-Pandel Gyula.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés.

3. perc: Kertész remek csellel játszotta tisztára magát, majd ballal kapura lőtt, de Bánhegyi védeni tudott.

7. perc: Nagy bedobás után Barna Béla fejesét a kapufa hárította.

10. perc: A jobb oldali szabadrúgáshoz letett labda mögé Szeles állt oda, és lövése nyomán a hálóban landolt a labda, 0-1.

16. perc: Gyors kontra végén Girdán került helyzetbe, de Tajti védeni tudott.

17. perc: Barna Viktor lövését bravúrral hárította Bánhegyi.

25. perc: Szeles szabadrúgása ezúttal elkerülte a kaput.

A bekapott gól szemmel láthatóan megfogta csapatunkat, azóta nem tudtunk helyzetet kialakítani.

34. perc: Nagy Olivér mesteri beadását Barna Béla 6 méterről, védhetetlenül fejelte a hálóba, 1-1.

40. perc: Bal oldali beadás után Kertész 16 méterről, egy pattanás után ballal óriási gólt lőtt, 2-1.

Práth Dávid játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Vincze Patrik helyén Háda Zoltán érkezett a folytatásra.

55. perc: Mácsai szabadrúgása a sorfalban halt el.

58. perc: Bal oldali szabadrúgás után Barna Béla szabálytalankodott a büntetőterületen belül. Sárga és tizenegyes, melyet Jónyer értékesített, 2-2.

60. perc: Korbély rajtolt egy előre vágott lábára és 10 méterről a hálóba bombázott, 2-3.

62. perc: Deli érkezik Barzsó helyére.

65. perc: A megsérült Háda helyére Harsányi jön.

70. perc: Mácsai kapott sárga lapot.

72. perc: Barna Viktor 15 méterről okosan elrúgta a kapus mellett a labdát, 3-3.

78. perc: Megkontrázták védelmünket, Korbély pedig a kivetődő Tajti mellett a hálóba lőtt, 3-4.

80. perc: Barna Béla 21 méterről, kapásból óriási gólt lőtt, 4-4.

90. perc: Kertész kapott sárga lapot.

Négy perc a hosszabbítás.

Vége a találkozónak. Csapatunk fordulatos meccsen egy pontot szerzett a borsodi fiatalokkal szemben.