Felnőtt csapat Labdarúgás

Cegléd-Tiszafüredi VSE 5-0 (3-0)

Ma délután a bajnokság 32. fordulójának mérkőzésén Cegléden lép pályára csapatunk.

Zsengellér Gyula Sporttelep, zárt kapuk mögött, vezeti: Dobai János (Bereczki Imre, Juhász Szabolcs)

CVSE: Mikler – Bagó, Tóth D., Kuti, Laczkó, Polyák, Takács K., Szabó R., Damásdi, Pleszkán, Markó. Vezetőedző: Makrai László.

TVSE: Ladányi – Csiki, Kalóz, Fehér Zs., Balogh K. – Vincze, Szövetes, Barzsó – Iván, Urbin, Barna. Vezetőedző: Dorcsák Zoltán.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés.

7. perc: Az első helyzet csapatunk előtt adódott, de elhibáztuk a kínálkozó lehetőséget.

10. perc: Gyors hazai kontra után Ladányi védett nagyot, de a játékvezető egyébként is közbe fújt, les miatt mi jöhetünk szabadrúgással.

12. perc: Damásdi lövése a kapu fölött zúgott el.

18. perc: Csapatunk mezőnyfölényben játszik, de továbbra is 0-0.

19. perc: Ladányi Patrik őrzi jó formáját, ezúttal Bagó lövése után lábbal védett hatalmasa.

21. perc. Damásdi lövése irányt változtatott egy védőnkön és a labda a kapufáról a hálóba pattant, Ladányi tehetetlen volt, 1-0.

28. perc: Takács szöglete után lemaradtak védőink Pleszkánról, aki 5 méterről a hálóba bólintott, 2-0.

34. perc: Iván lövését védte vetődve Mikler.

A második gól szemmel láthatóan megfogta csapatunkat, az elmúlt tíz percben a mezőnyben zajlik a játék.

40. perc: Kuti jobb oldali beadását beadását Pleszkán 12 méterről bólintotta a léc alá, 3-0.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, Balogh Krisztián helyére Lakatos érkezett a folytatásra.

48. perc: Barzsó szabadrúgása a léc fölött hagyta el a játékteret.

53. perc: Iván kapott sárga lapot lerántásért.

54. perc: Bagó beadása után Pleszkán már a harmadik gólját szerezte, 4-0.

57. perc: Hármas csere: Iván, Vincze és Barzsó helyett Háda, Tóth Nándor és Bíró érkezett.

67. perc: Csiki kapott sárga lapot buktatásért.

71. perc: Barna helyére Papp Norbert érkezett.

77. perc: Gyors hazai támadás végén a csereként beállt Papp György növelte csapata előnyét, 5-0.

90. perc: Papp lövése nem sokkal kerülte el a bal sarkot.

Ez nem a mi meccsünk volt …

• A jelek szerint nem véletlenül tartottam a mérkőzéstől. A szervezetet nem lehet becsapni, a hosszú kihagyások utóhatása éreztette hatását – nyilatkozta közvetlenül a lefújás után Dorcsák Zoltán.