Tiszafüredi VSE-Törökszentmiklós 5-0 (1-0)

Ma délután megyei rangadón fogadja csapatunk a Törökszentmiklós együttesét. A 16 órakor kezdődő találkozó alakulását honlapunkon követhetik figyelemmel.

Lipcsey Elemér Sporttelep, vezeti: Kovács Tamás (Urgyán Antal, Kulcsár Dániel)

TVSE: Tajti B. – Illés, Mészáros N., Vincze (Tomola), Kalóz – Mácsai (Skulka), Bódis (Háda), Barzsó – Barna V., Szabó V. (Ábel), Barna B. (Bojtos). Vezetőedző: Dorcsák Zoltán.

Törökszentmiklós: Csáki – Lakatos K., Orovecz (Poczai), Rimóczi, Csúri, Tóth N., Kiss Cs., Héder (Kinyig), Telinger, Katona (Ramos), Gyürki. Vezetőedző: Gergely Mátyás.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés.

9.perc: A vendégek első támadása azonnal veszélyes, de Tajti biztosan fogja Katona lövését.

11. perc: Bal oldali szöglet után Mészáros kapura lövését bravúrral hárította Csáki.

15. perc: Ezúttal Szabó Viktor dolgoztatta meg a miklósiak kapusát, ám a fiatal hálóőr ismét bravúrral mentett.

17. perc: Szabó Viktor jobb oldali beadását Kalóz a kapu mellé fejelte.

23. perc: GÓL!!! Szép támadás végén Szabó Viktor három lépésről lőtt a vendégek hálójába, 1-0.

29. perc: Tóth Nándor 20 méteres lövése elkerülte a kapunkat.

39. perc: Barna Viktor kapott egy jó ütemű kiugratást, ám éles szögből leadott lövését Csáki bravúrral védte.

45. perc: Barzsó Attila lövését a gólvonalról mentik a miklósi védők.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

47. perc: GÓL!!! Illés szélről belőtt labdája Héderről a saját kapujába pattant, 2-0.

53. perc: GÓL!!! Barna Viktor 15 méterről, jobbról óriási gólt lőtt a hosszú felsőbe, 3-0.

57. perc: Szabó Viktor helyére Ábel Péter érkezett.

59. perc: GÓL!!! Mácsai 25 méterről, balról óriási gólt lőtt a hosszú felsőbe, 4-0.

65. perc: Hármas csere: Bódist Háda, Vinczét Tomola, Barna Bélát Bojtos váltja.

69. perc: Bojtos szép cselek után megcélozta a vendégek kapuját, nem sokat tévedett.

73. perc: GÓL!!! Mácsai 16 méteres lövése a bal felső sarokban kötött ki, 5-0.

74. perc: Mácsai helyére Skulka érkezik.

Vége a találkozónak. Csapatunk kiszakítva a gólzsákot, fölényes győzelmet aratott.