Tartalomhoz ugrás
HÍREINK
TISZAFÜRED  -  JÁSZÁROKSZÁLLÁS
6 : 0
Igazi  kellemes  őszi  időjárásban,  kora  délutáni   időpontban, vasárnap  fogadta  utolsó  szezonbeli  bajnoki  mérkőzésén  Tiszafüred, a Jászárokszállás  foci  csapatát.  Ábel Péter  még  mindig  maródi,  így  nem  állt  rendelkezésre, de  Varga Bence  lába  is  lassan gyógyul. Fontos   volt  a hazai  csapat  szempontjából  az  utolsó  őszi  bajnokin  való   győzelem,hogy  meg tudja  tartani  tabellát  vezető  helyezését  a  tavaszi   indulás  előtt.
Első  játék részben  még  tartotta  magát  a  vendég  együttes, jól megszervezték   védelmüket  Nagy  Béla  középhátvédjük   irányításával.  Csak a  27. percben  érett góllá  Szabó Tamás  révén a  füredi   támadások  sora. Jó  benyomást  keltett az  Árokszállás,  bár  támadó   szekciójuk  nem   remekelt. Látszott rajtuk, mint  minden  ellenfelénél a  Fürednek, hogy  győzni  szeretnének,  ami  természetes  hozzá  állás  is.  Az   első helkyezettet  megverni  nagy  dolog  lenne,  minden csapat  számára.  Fordulás után  minegy 65  percig  jól  is  tartották még magukat a vendégek, de   Szabó  Tamás  11.-ből szerzett második találata már  füredi  győzelmet   sejtetett .
Két  sárga lap  utáni   piros lapot kapott  Kerekes   Ferenc. Ezután  jöttek  a  hazai  gólok: Csifó István kettőt, Szabó Tamás a  harmadikat . Külön  öröm, hogy   a  16 éves  Czinege   Viktor találatával  6 : 0  -ra alakult a végeredmény.
" Úgy  érzem ekkora  különbség  nem  volt a két  csapat   között, de a  kiállítás  utáni gólra  törő  futballunkkal  nem  tudtak mit  kezdeni az  egyébként  jól  játszó   Jászárokszállásiak."  nyilatkozta  a  meccs  után Dorcsák Zoltán, aki a  forduló  válogatottjába  ajánlotta:
Szövetes  Krisztiánt, Csifó Istvánt és  Szabó  Tamást.
A  vendég  edző Szabó  Zoltán szerint : "  A   kiállításig  partiban  voltunk, aztán  összeestünk és ez lett a   vége."
Téli  szünet  következik. Nov. 30-I  hétvégén  több   füredi  játékost  hívtak  be a  Megye válogatottba, akik Füzesgyarmaton  öt   megye  válogatottjaival  mérik  össze  tudásukat.
Sok  sikert  és  megérdemelt   téli  pihenőt a  játékosoknak !